Poslední události:

Pouťová zábava U Konťáku

Poslední výjezd

22) 23.5.2024 15:21 Technická pomoc – Brandýs

Jednotka vyjela na likvidaci obtížného hmyzu k dětskému hřišti na sídlišti V Zahradách. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o včelí roj, který sedí v živém plotě vedle hřiště. Po domluvě s KOPISEM bylo dohodnuto, že nebudeme roj hned likvidovat, ale pokusíme se kontaktovat místní včelaře. Proto jsme zabezpečili místo a zkoušeli volat. Nakonec byl jeden ze včelařů ochoten a roj si přišel odchytnout. Poté jsme se vrátili zpět na základnu.

Galerie - kategorie výjezdy

úvodní obrázek galerie - 17) 29.4.2024 17:39 Požár – Mostek   17) 29.4.2024 17:39 Požár – Mostek

Výcvik ve flashover kontejneru ve Vysokém Mýtě

Ve čtvrtek 9.5. se naše jednotka společně s JSDH Česká Třebová zúčastnila výcviku ve Vysokém Mýtě. Na tomto výcviku jsme byli seznámeni s problematikou požárů v uzavřených prostorech, vyzkoušeli si práci s proudnicí a na závěr si prošli "peklem" ve flashover kontejneru. Tento kontejner simuluje reálný požár v uzavřeném prostoru a hasiči se mohou seznámit s nebezpečnými jevy, které můžou hasiče při tomto požáru potkat.

vystrahy

Výjezdy 2024